Het gaat nu snel tot half mei. De beslissingen gaan vallen. De kampioenen en degradanten worden bekend en ook komen we de komende weken te weten wie er nacompetitie mogen dan wel moeten spelen. Voor de lezer heeft de redactie alle regionale clubs die ergens voor spelen alsmede hun concurrenten op een rijtje gezet. Wekelijks volgt een aanpassing. Het gaat daarbij wel om de bij onze website aangesloten clubs en hun tegenstrevers.
DERDE DIVISIE
ODIN’59             30-31
Thuis:Â Â
22 april                 Rijnsburgse Boys
13 mei                   Huizen
Uit:Â Â Â Â Â
29 april                DVS’33
6 mei                    VVOG
Jong Almere City    30-29
Thuis:Â Â Â
22 april                Jong Groningen
6 mei                   SteDoCo
Uit:Â Â Â Â
29 april                Quick Boys
13 mei                  ASWH
FC Rijnvogels          30-27
Thuis:Â
22 april                ASWH
6 mei                   Rijnsburgse Boys
Uit:
29 april                Jong Volendam
13 mei                  Harkemase Boys
Huizen                30-26
Thuis:
22 april                Jong Volendam
6 mei                   Quick Boys
Uit:
29 april                SteDeCo
13 mei                  Odin’59
EERSTE KLASSE B
Neptunus/Schiebroek   22-14
Thuis:Â Â Â
22 april                Forum Sport
13 mei                  Xerxes/DZB
Uit:
29 april                Voorschoten’97
6 mei                    ARC
SVC’08                         22-13
Thuis:Â Â
22 april                Voorschoten’97
6  mei                   Brielle
Uit:Â Â Â
29 april                Delta Sport
13 mei                  ARC
Voorschoten’97              22-13
Thuis:Â Â Â
29 april                Neptunus/Schiebroek
13 mei                 SC Feyenoord
Uit:Â Â Â Â Â
22 april                SVC’08
6 mei                   Vitesse Delft
TWEEDE KLASSE C
Te Werve                          22-51
Thuis:
22 april                VDL
6 mei                    HVC’10
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
29 april                RCL
13 mei                LYRA
RCLÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-45
Thuis:Â Â
29 april                Te Werve
13 mei                  DSO
Uit:Â Â Â
22 april                Honselaarsdijk
6 mei                   CWO
DoCoSÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-41
Thuis:Â Â Â
29 april                Soccer Boys
13 mei                 CWO
Uit:Â
22 april                Valken’68
6 mei                   DSO
Valken’68                          22 – 38
Thuis:Â Â Â
22 april                DoCoS
6 mei                    LYRA
Uit:Â
29 april                VDL
13 mei                 Monster
CWOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-38
Thuis:
29 april:Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Honselersdijk
6 mei:Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â RCL
Uit:
22 april:Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â UVS
13 mei:Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â DoCoS
LYRAÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-25
Thuis:Â Â Â
29 april                UVS
13 mei                  Te Werve
Uit:
22 april                Monster
6 mei                   VDL
UVSÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-22
Thuis:Â Â
22 april                 CWO
6 mei                     VDL
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
29 april                LYRA
13 mei                 Kethel Spaland
Honselersdijk                22 – 21
Thuis:
22 april                RCL
6 mei                    Kethel Spaland
Uit:
29 april                CWO
13 mei                 HVC’10
Monster                           22-20
Thuis:Â Â Â
22 april                 Lyra
13 mei                  Valken’68
Uit:Â Â
29 april                HVC’10
6 mei                   Soccer Boys
Soccer Boys                    22-18
Thuis:Â Â
22 april                Kethel Spaland
6 mei                    Monster
Uit:
29 april                 DoCoS
13 mei                  VDL
Kethel Spaland            22-15
Thuis:
29 april                   DSO
13 mei                      UVS
Uit:
22 april                     Soccer Boys
6 mei                         Honselersdijk
DERDE KLASSE A
Lugdunum                        22-50
Thuis:Â Â Â
22 april                 LSVV’70
6 mei                     Schoonhoven
Uit:Â Â Â Â
29 april                Nieuwkoop
13 mei                WDS
Zwammerdam                22-34 (doet mee voor derde periodetitel)
Thuis:Â Â Â
22 april                WDS
6 mei                    Nieuwkoop
Uit:Â Â Â
29 april                Linschoten
13 mei                LSVV’70
LSVV’70Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-26
Thuis:Â Â Â
29 april                Zevenhoven
13 mei                  Zwammerdam
Uit:
22 april                Lugdunum
6 mei                   Floreant
Floreant                             22-25
Thuis:Â Â Â
22 april                 Siveo’60
6 mei                     LSVV’70
Uit:Â Â
29 april                WDS
13 mei                 Koudekerk
VIERDE KLASSE A
Van Nispen                       22-56
Thuis:Â Â Â
29 april                WVC
13 mei                   VVSB
Uit:Â Â
22 april                Oosterheem
6 mei                    Woubrugge
Blauw Zwart                    22-56
Thuis:Â Â Â
22 april                KSD/Marine
13 mei                 WVC
Uit:Â Â Â
29 april                Oegstgeest
6 mei                   VVSB
Oegstgeest                       22-53
Thuis:Â Â Â
29 april                Blauw Zwart
13 mei                   VV Leiden
Uit:
22 april                Wassenaar
6 mei                   Oosterheem
VV Leiden                            22-47
Thuis:Â Â
22 april                 FC Rijnland
6 mei                     Roodenburg
Uit:Â Â Â Â Â Â
29 april                UDO
13 mei                 Oegstgeest
ZONDAG
EERSTE KLASSE Â B
FC Boshuizen                         22-38
Thuis:Â Â Â
30 april                VOC
14 mei                  Alphense Boys
Uit:Â Â Â Â Â
23 april                Nieuwerkerk
7 mei                     VELO
VELOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-37
Thuis:
23 april                 CVV/Zwervers
7 mei                     FC Boshuizen
Uit:Â
2 april                     DRL
30 april                  TAC’90
14 mei                    Poortugaal
Poortugaal                        22-32
Thuis:
30 april                Woerden
14 mei                  VELO
Uit:
23 april                VOC
7 mei                   Laakkwartier
TWEEDE KLASSE C
Concordia                          22-26
Thuis:Â
23 april                Meerburg
14 mei                  Groeneweg
Uit:Â Â Â Â
30 april                RVC’33
7 mei                    Foreholte
RKDEOÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-25
Thuis:
30 april                     Delft
14 mei                        DONK
Uit:
23 april                     Foreholte
7 mei                          Den Hoorn
Teylingen                          22-25
Thuis:Â Â Â
30 april                Den Hoorn
7 mei                    ROAC
Uit:Â Â Â
23 april                DONK
14 mei                  DOSR
ROACÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-23
Thuis:
30 april                Wippolder
14 mei                  Delft
Uit:
23 april                Den Hoorn
7 mei                   Teylingen
DOSRÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-20
Thuis:Â Â Â
30 april                 Foreholte
14 mei                   Teylingen
Uit:Â Â Â Â
23 april                Groeneweg
7 mei                   Delft
Meerburg                         22-19
Thuis:Â Â
30 april                DONK
14 mei                 Wippolder
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
23 april                Concordia
7 mei                   Groeneweg
DERDE KLASSE A
Voorschoten’97Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-35
Thuis:Â Â Â
23 april                MMO
7 mei                    ASC
Uit:Â Â Â Â Â Â Â
30 april                Aalsmeer
14 mei                 KDO
FC Rijnland                             22-32
Thuis:Â Â Â
30 april                Stompwijk’92
7 mei                    Aalsmeer
Uit:Â Â Â Â Â
23 april                Nicolaas Boys
14 mei                 Warmunda
SJZÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-31
Thuis:Â Â
23 april                Warmunda
7 mei                   KDO
Uit:Â
30 april                MMO
14 mei                Alphen
ASCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-24
Thuis:Â Â Â
30 april                Alphen
14 mei                  Stompwijk’92
Uit:Â Â Â Â
23 april                Van Nispen
7 mei                   Voorschoten
WVCÂ Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â Â 22-23
Thuis:Â Â Â
23 april                Kickers’69
7 mei                    Alphen
Uit:Â Â
30 april                Warmunda
14 mei                 MMO
Warmunda                       22-20
Thuis:Â Â Â
30 april                WVC
14 mei                 FC Rijnland
Uit:Â Â
23 april                SJZ
7 mei                   Van Nispen