Onze redactie verzamelde voor u eerder de uitslagen van de tweede speeldag van de eerste ronde van de districtsbeker. Nu een overzicht van de standen en het programma voor komend weekend. Enkele uitslagen waren niet traceerbaar en zijn derhalve nog niet verwerkt.

Poules hoofd-en eersteklassers

 

 

Standen:

 

Poule 12:

 

1 DHC                                    2-6- 3-1

2 FC Boshuizen                      2-3- 4-3

3 Ter Leede                            2-3- 2-1

4 RCL                                    2-0- 2-6

 

Programma: RCL- Ter Leede (15 uur), FC Boshuizen- DHC

 

Poule 13:

 

1 RKAVV                             2-4- 4-1

2 FC Rijnvogels                    2-3- 2-4

3 UVS (zo)                           1-1- 1-1

4 Quick Boys                        1-0- 1-2

 

Programma: Quick Boys- RKAVV (15 uur), UVS- FC Rijnvogels (17 uur)

 

Poule 14:                                                                                                                                       

1 SJC                                     1-3- 4-0

2 Alphense Boys                    1-1- 1-1

3 Sportlust’46                        2-1- 1-5

4 DSO                                   0-0- 0-0

 

Programma: DSO- SJC (25 augustus), DS)- Sportlust’46, Alphense Boys- SJC (14.30 uur)

 

Poule 16:

 

1 GHC                                  2-6- 7-2

2 Excelsior’20                        1-1- 2-2

3 GDA                                  2-1- 4-6

4 Voorschoten’97                  1-0- 0-3

 

Programma: GHC- Excelsior’20, GDA- Voorschoten’97 (17 uur)

 

Groep 1

 

Poule 12:

 

1 Quick Boys 2                    2-6- 7-2

2 Valken’68                         2-6- 8-5

3 Wilhelmus                          2-0- 5-9

4 Voorschoten’97 (zo)           2-0- 2-6

 

Programma: Valken’68- Quick Boys 2, Voorschoten’97- Wilhelmus

 

Poule 13:

 

1 UDO                                  2-6- 6-0

2 Teylingen                          2-6- 7-2

3 FC Rijnvogels 2                  2-0- 2-5

4 Kagia                                  2-0- 0-8

 

Programma: FC Rijnvogels 2- Kagia, Teylingen- UDO

 

Poule 14:

1 FC Lisse (zo)                       2-4- 5-3

2 UVS 2                                 2-3- 7-6

3 Rijnsburgse Boys 2              2-3- 5-5

4 Oegstgeest                           2-1- 4-7

 

Programma: UVS 2- FC Lisse

 

Poule 15:

1 Lugdunum                          2-6- 7-5

2 Roodenburg (za)                2-4- 4-2

3 RKAVV 2                          2-1- 7-8

4 Foreholte                            2-0- 0-3

 

Programma: Lugdunum- Roodenburg, RKAVV 2- Foreholte

 

Poule 16:

1 Koudekerk                          1-3- 2-0

2 Alkmania                            2-3- 6-4

3 Kickers’69                          1-1- 2-2

4 LSVV’70                            2-1- 4-8

 

Programma: Kickers’69- Alkmania

 

Poule 17:

 

1 avv Alphen                        2-6- 6-0

2 SJZ                                   2-6- 6-1

3 vv Leiden                           2-0- 1-6

4 BSC’68                              2-0- 0-6

 

Programma: BSC’68- vvLeiden, Alphen- SJZ

 

Poule 18:

 

1 SVC’08                              2-6- 7-5

2 Meerburg                             2-3- 6-4

3 GONA                                2-3- 6-6

4 SEV                                    2-0- 3-7

 

Programma: SEV- SVC’08, Meerburg- GONA

 

Poule 19:

 

1 Nieuwkoop                         2-4- 6-1

2 ROAC                                2-4- 5-2

3 Zevenhoven                        2-1- 2-5

4 Zwammerdam                     2-0- 1-9

 

Programma: Zevenhoven- Zwammerdam, Nieuwkoop- ROAC

 

Poule 20:

1 TAVV                                 2-6- 5-1

2 DOSR                                 1-0- 0-1

3 Bodegraven                         1-0- 1-4

 

Programma: Bodegraven- DOSR

 

Groep 2

 

Poule 1:

 

1 Van Nispen                        2-6- 7-2

2 Graaf Willem II Vac         2-6- 7-2

3 Leidsche Boys (za)              2-0- 2-6

4 Marine                                 2-0- 2-8

 

Programma: Marine- Leidsche Boys (za) (14.45), Van Nispen- Graaf willem II Vac

 

Poule 2:

 

1 Haagse Hout                       2-4- 3-2

2 De Ster                               2-3- 7-4

3 Warmunda                          2-2- 1-1

4 GWS                                  2-1- 2-6

 

Programma: GWS- Haagse Hout, De Ster- Warmunda

 

Poule 3:

 

1 VVSB (za)                          2-6- 8-2

2 ASC                                    2-3- 4-1

3 Wassenaar                           2-3- 3-6

4 HMC                                   2-0- 4-10

 

Programma: VVSB (za)- Wassenaar, ASC- HMC

 

Poule 4:

 

1 UVS (za)                             1-3- 4-2

2 KSD                                    1-3- 3-1

3 DoCoS (zo)                         1-0- 1-3

4 Toofan                                 1-0- 2-4

 

Programma: UVS- KSD

 

Poule 5:

1 REMO                                2-6- 8-6

2 Wilhelmus                           2-3- 5-4

3 Roodenburg (zo)                 2-3- 5-6

4 DoCoS (za)                         2-0- 7-9

 

Programma: REMO- Roodenburg (zo)

 

Poule 6:

1 FC Rijnland                        2-3- 7-6

2 Escamp                               0-0- 0-0

3 ADS                                    0-0- 0-0

4 Football Factory                  1-0- 2-4

 

Programma: Escamp- Football Factory (14 uur), ADS- FC Rijnland (14.30 uur)

 

Poule 7:

1 WIK                                    2-4- 7-3

2 VUC                                   2-4- 3-2

3 Hazerswoudse Boys           2-3- 4-5

4 Leidsche Boys (zo)             2-0- 0-4

 

Programma: Hazerswoudse Boys- VUC (15 uur), Leidsche Boys (zo)- WIK (14.30 uur)

 

Poule 8:

 

1 Woubrugge                        2-6- 7-3

2 Te Werve                             0-0- 0-0

3 Gol Sport                            1-0- 2-3

4 Houtwijk                             1-0- 1-4

 

Programma: Te Werve- Woubrugge, Houtwijk- Gol Sport

Poule 9:

1 MMO                                  2-4- 14-3

2 Escamp                               1-3- 1-0

3 SVOW                                2-1- 3-4

4 HDV                                   1-0- 0-11

 

Programma: HDV- SVOW, MMO- Escamp

 

Poule 10:

 

1 Bernardus                         2-6- 8-1

2 NSV’46                              2-3- 6-4

3 Kamerik                              2-3- 4-4

4 Aarlanderveen                     2-0- 1-10

 

Programma: Aarlanderveen- Kamerik, Bernardus- NSV’46

 

Poule 12:

 

1 RVC’33                              2-4- 5-2

2 Sportief                               2-3- 4-5

3 Altior                                   2-3- 2-3

4 Siveo’60                              2-1- 1-2

 

Programma: Siveo’60- Sportief, Altior- RVC’33

 

Poule 13:

1 Alphia                                 2-6- 7-2

2 GGK                                  2-3- 3-3

3 HOV/ DJSCR                     2-3- 2-5

4 Floreant                               2-0- 3-5

 

Programma: Alphia- GGK, Floreant- HOV/ DJSCR

 

Poule 14:

 

1 Semper Altius                    2-4-5-2

2 Blauw Zwart                      2-2- 3-3

3 Zoetermeer (zo)                   2-2- 3-3

4 Celeritas                              2-1- 2-5

 

Programma: Blauw Zwart- Semper Altius, Celeritas- Zoetermeer

 

Poule 15:

 

1 Stompwijk’92                    2-6- 12-2

2 Gouda                                2-6- 11-2

3 Oosterheem                         2-0- 3-12

4 Wanica Star                         2-0- 1-11

 

Programma: Oosterheem- Warnica Star, Stompwijk’92- Gouda

 

De redactie van leidenamateurvoetbal stelt zich niet verantwoordelijk voor eventuele fouten in de gegevens.