De derde speelronde in de groepsfase van de districtsbeker is gespeeld en de balans kan worden opgemaakt. Onze redactie zette alle uitslagen, regionale doelpuntenmakers en standen even op een rij.

Groep 1

Poule 13

31/8: Hoofddorp-KDO 4-0, Altior-FC Aalsmeer 1-2

8/9: KDO-Altior 5-0, FC Aalsmeer-Hoofddorp 1-2

14/9: FC Aalsmeer-KDO 1-3

15/9: Hoofddorp-Altior 2-2 (Oostdam, Heikoop)

Hoofddorp 3-7, KDO 3-6, FC Aalsmeer 3-3, Altior 3-1

Poule 14

31/8: DSOV-Van Nispen 3-2 (Cornelissens 2), Schoten-Zandvoort 0-4

7/9: Van Nispen-Schoten 6-1 (Kok 2,Cornelissens 2,Sukurica, Koning),Zandvoort-DSOV 0-0

14/9: Van Nispen-Zandvoort 2-3 (Cornelissens, Koemans)

15/9: Schoten-DSOV onbekend

Zandvoort 3-7, DSOV 2-4, Van Nispen 3-3, Schoten 2-0

Poule 15

31/8: Kagia-Hillegom 1-2 (Van Kesteren/ Dedel, Van Trigt), Legmeervogels-HBC 2-0

7/9: HBC-Kagia 1-1 (Sluijmer)

8/9: Hillegom-Legmeervogels 0-2

14/9: Legmeervogels-Kagia 3-5 (Verdegaal, Imanse, Hogewoning, Ligtenberg, Van der Schinkel)

15/9: Hillegom-HBC 2-4

Legmeervogels 3-6, Kagia 3-4, HBC 3-4, Hillegom 3-3

Poule 25

31/8: Argon-DOSR 0-1 (Mooren), RCL-RVC’33 3-2 (Wijnalda 2, Gordijn)

7/9: DOSR-RCL 1-3 (Klein/ Bardaa 2, Weenink), RVC’33-Argon 3-7

Argon 3-6, RCL 3-6, DOSR 2-3, RVC’33 2-0

14/9: RCL-Argon 1-4 (Wijnalda)

15/9: DOSR-RVC’33 5-3 (Mooren, Nino Wesselman, Nadal Wesselman, Mauro Wesselman 2)

Argon 3-6, DOSR 3-6, RCL 3-6, RVC’33 3-0

Poule 26

31/8: Voorschoten’97-FC Boshuizen 1-1 (Van Paasen/ Neuteboom), DoCoS-ASC 3-4 (Flippo 2, De Ridder/ Schouten 2, Van Zandwijk, Barokzay)

7/9: FC Boshuizen-DoCoS 1-1 (Sinteur/Flippo), ASC-Voorschoten’97 1-5 (Schouten/ C.Guijt 3, Beumer, Van Paasen)

14/9: DoCoS-Voorschoten’97 0-2 (Van Paasen 2)

15/9: FC Boshuizen-ASC 7-0 (Sinteur 3, Abdul 2, Bekooij, Boutachekourt)

Voorschoten’97 3-7, FC Boshuizen 3-5, ASC 3-3, DoCoS 3-1

Poule 27

31/8: VUC-Valken’68 3-1 (Langeveld), Teylingen-Forum Sport 0-6

7/9: Valken’68-Teylingen 2-0 (Langeveld, Arikan), Forum Sport-VUC 1-1

14/9: Valken’68- Forum Sport 3-3 (Langeveld, Guijt, S.de Mooij)

15/9: Teylingen-VUC 0-2

VUC 3-7, Forum Sport 3-5, Valken’68 3-4, Teylingen 3-0

Poule 45

31/8: Foreholte-UVS 0-1 (Adima)

1/9: ROAC-DIOS 1-0 (De Jong)

7/9: UVS-ROAC 2-0 (Adima, El Houari)

8/9: DIOS-Foreholte 1-0

14/9: UVS-DIOS 4-1 (Tavilla 2, Van der Weijden, S.Verlaan)

15/9: ROAC-Foreholte 0-0

UVS 3-9, ROAC 3-4, DIOS 3-3, Foreholte 3-1

Groep 2

Poule 03

31/8: SEV-FC Boshuizen 4-2, Sporting Leiden (za)-DWO 1-6 (Khalid)

7/9: FC Boshuizen-Sporting Leiden (za) 1-3 (De Rubentis/ Devilee, Lammers, Khalid) DWO-SEV 2-1

14/9: DWO-FC Boshuizen 5-1 (Hywatt), SEV-Sporting Leiden (za) 0-5 (Mink, Hamelink, Khalid 2, Mizab)

DWO 3-9, Sporting Leiden (za) 3-6, SEV 3-3FC Boshuizen (za) 3-0

Poule 08

31/8: KMD-Semper Altius 3-0, VCS-Meerburg 2-3 (Versteden 2, Doeven)

7/9: Meerburg-KMD 0-6, Semper Altius-VCS 5-9

14/9: Meerburg-Semper Altius 3-6 (Versteden 2, Van Haaster) KMD-VCS 4-3

KMD 3-9, VCS 3-3, Semper Altius 3-3, Meerburg 3-3

Poule 9

31/8: Duindorp-KSD/Marine 2-2, Houtwijk-Warmunda 2-1 (Van den Boon)

7/9: KSD/Marine-Houtwijk 1-2, Warmunda-Duindorp 1-3 (Van Riessen)

14/9: Duindorp-Houtwijk 4-0 Warmunda-KSD/Marine 3-5 (Van Rijn 2, M.van Noort)

Duindorp 3-7, Houtwijk 3-6, KSD/Marine 3-4, Warmunda 2-0

Poule 20

31/8: HMC-Verburch 0-3, Laakkwartier-SJZ 3-2 (Griffioen, Van der Hoorn)

7/9: SJZ-HMC 2-1 (gestaakt) (Wansink, Karreman), Verburch-Laakkwartier 3-3

14/9: Verburch-SJZ 5-0, Laakkwartier-HMC 6-3

Verburch 3-7, Laakkwartier 3-7, SJZ 2-0, HMC 2-0

Poule 28

31/8: Alphia-Zwammerdam 0-2 (Van Zoest, De Groot), Koudekerk-GSV 3-5 (Van Delft 2, J. Roosenbrand)

7/9: GSV-Alphia 4-2 (De Bruin, Meijer), Zwammerdam-Koudekerk 9-3 (Woudenberg 2, De Groot 4, J.Bons 2, De Bruin/ Van Heerdt, Westdijk, Van Rijswijk)

14/9: Zwammerdam-GSV 2-0 (De Groot, J. Bons), Koudekerk-Alphia 2-1 (C. van der Haas, J. van der Haas/ De Bruin)

Zwammerdam 3-9, GSV 3-6, Koudekerk 3-3, Alphia 3-0

Poule 29

27/8: Noordwijk 2-Zevenhoven 7-1 (Van Oosten 2, e.d. Zevenhoven, Le Congé 2, A. Wendt 2)

31/8: SJC-VVSB 0-6 (Taskin 2, Van den Bosch, Immerzeel, Van der Boog, Van der Raadt)

7/9: Zevenhoven-SJC 3-0, VVSB-Noordwijk 2 3-2 (Bierhuizen, Immerzeel, Van der Meij/ Van de Gen/ Stavleu)

14/9: Noordwijk 2-SJC 3-2 (Stavleu 2, Hulsebosch/ Steenvoorden, Brinkman), VVSB-Zevenhoven 1-3 (Immerzeel)

Noordwijk 2 3-6, VVSB 3-6, Zevenhoven 3-6, SJC 3-0

Poule 34

3/9: Woubrugge-WDS 1-8, Siveo’60-Aarlanderveen 0-1

7/9: Aarlanderveen-Woubrugge 4-0, WDS-Siveo’60 3-2

12/9: Aarlanderveen-WDS 4-2

14/9: Woubrugge-Siveo’60 3-0 (Kliffen, Hu, Osthoff)

Aarlanderveen 3-9, WDS 3-6, Woubrugge 3-3, Siveo’60 3-0

Poule 35

31/8: Kickers’69-Floreant 4-1 (Van Dijk 2, Van Beekveld, Broers)

7/9: Floreant-TAVV 3-2 (Van der Neut 2)

10/9: NSV’46-Kickers’69 1-1 (Tent)

14/9: NSV’46-Floreant 6-3  Kickers’69-TAVV 3-2 (Tent, Broers, Van de Hoorn/ Modderaar, Van Veen)

Kickers’69 3-7, NSV’46 2-4, Floreant 3-3-, TAVV 2-0

Poule 38

31/8: Graaf Willem II Vac-PGS/Vogel 3-4, Football Factory-FC Oegstgeest 1-8 (FCO: Den Hollander 2, Van Vliet 2, Nieuwenburg, De Bruyn, Van Aarle, Bakker)

7/9: PGS/Vogel-Football Factory 5-0, FC Oegstgeest-Graaf Willem II Vac 3-2 (Bakker, Boerma, Van Vliet)

14/9: PGS/Vogel-FC Oegstgeest 0-0, Football Factory-Graaf Willem II vac gestaakt (blessure FF)

FC Oegstgeest 3-7, PGS/Vogel 3-7, Graaf Willem II Vac 2-0, Football Factory 2-0

Poule 39

31/8: BSC’68-MMO 6-0

3/9: Nieuwkoop-Sportief 6-0

7/9: Sportief-BSC’68 1-4, MMO-Nieuwkoop 1-3 (Disseldorp)

14/9: Sportief-MMO 1-0, BSC’68-Nieuwkoop 1-6

Nieuwkoop 3-9, BSC’68 3-6, Sportief 3-3, MMO 3-0

Poule 41

31/8: Lugdunum-Roodenburg 6-2 (De Haas 3, Absalem, Boukhidous, Elouath/ Oussama, Bardaa), Alphense Boys-Quick Boys 2 2-1 (Yachou 2/ Bloemendaal)

7/9: Quick Boys 2-Lugdunum 7-0 (De Beste 3, Steletenpol 2, Van Liempt (plus vier assists),  Arnoldus), Roodenburg-Alphense Boys 0-10 (Tichem 4, Yachou 3, Cekic 2, Boateng)

14/9: Lugdunum-Alphense Boys 3-1 (Elouath, e.d. AB, Boukhidous/ Cekic), Quick Boys 2-Roodenburg 18-0 (Rog 4, De Beste 4, Coorn 3, Van Liempt 3, Van Beelen 2, Van Duijn 2)

Quick Boys 2 3-6, Alphense Boys 3-6, Lugdunum 3-6, Roodenburg 3-0

Poule 43

31/8: Moerkapelle-Bodegraven 0-2, Oosterheem-Hazerswoudse Boys 1-1 (De Ruiter)

7/9: Bodegraven-Oosterheem 3-0, Hazerswoudse Boys-Moerkapelle 3-0 (Martens, Vogelaar, Bennis)

14/9: Moerkapelle-Oosterheem 4-0, Hazerswoudse Boys-Bodegraven 8-1 (Martens 4, Meijer 2, Van Buuren 2)

Hazerswoudse Boys 3-7, Bodegraven 3-6, Moerkapelle 3-3, Oosterheem 3-1

Poule 44

31/8: Haastrecht-Bernardus 8-1 (Van Leeuwen), VEP-CVC Reeuwijk 2-2

7/9: CVC Reeuwijk-Haastrecht 1-3, Bernardus-VEP 2-1 (Van der Heiden, Van Leeuwen)

Haastrecht 3-9, CVC Reeuwijk 3-4, Bernardus 3-3, VEP 3-1

14/9: Haastrecht-VEP 7-1, CVC Reeuwijk-Bernardus 10-1 (Van Leeuwen)

Haastrecht 3-9, CVC Reeuwijk 3-4, Bernardus 3-3, VEP 3-1

Groep 3

Poule 1

1/9: Van Nispen-HBS 2 4-1 (Vleugel 2, Van der Geest, Damen), REMO-Toofan 2-1

8/9: HBS 2-REMO 5-0, Toofan-Van Nispen 0-6 (Van der Geest 3, Bosma, Framau, Van Elsbroek)

15/9: Van Nispen-REMO 3-1 (Verwer, Van der Geest, Vleugel), Toofan-HBS 2 0-7

Van Nispen 3-9, HBS 2 3-6, REMO 3-3, Toofan 3-0

Poule 2

1/9: RKAVV 2-Voorschoten’97 2-0, Stompwijk’92-SVH 2-0 (Ammerlaan, Van der Linden)

8/9: Voorschoten’97-Stompwijk’92 1-3 (Van den Berg/ Lambregts, Zabala, Ammerlaan), SVH-RKAVV 2 2-2

15/9: Voorschoten’97 (zo)- SVH (14.00) 3-2 (Mulder 2, Hilders), Stompwijk’92-RKAVV 2 3-4 (Ammerlaan, Van der Linden, Van Boggelen)

RKAVV 2 3-7, Stompwijk’92 3-6, Voorschoten’97 3-3, SVH 3-1

Poule 5

1/9: SEP-Madestein 1-0

5/9: Full Speed-WVC 3-1

8/9: Madestein-Full Speed 2-3, WVC-SEP 3-4 (Van Klink, Vermeer, Disseldorp)

15/9: SEP-Full Speed 3-2, WVC-Madestein 6-1 (Hoogenboom 2, Vermeer 2, Disseldorp, Van der Zwet

SEP 3-9, Full Speed 3-6, WVC 3-3, Madestein 3-0

Poule 8

1/9: Taurus-Sporting Leiden (zo) 6-1 (Kamphues), DHL-Erasmus 3-0

8/9: Sporting Leiden (zo)-DHL 2-2 (Kamohues, Brooks), Erasmus-Taurus 0-5

15/9: Erasmus-Sporting Leiden (zo), Taurus-DHL

15/9: Ersmus-Sporting Leiden (zo) 4-3 (Pracht 2, Abassi), Taurus-DHL 3-1

Taurus 3-9, DHL 3-4, Erasmus 3-3, Sporting Leiden 3-1