De trainerscarrousel heeft de voorbije weken volop aandacht gekregen. Nog niet alles is rond en onze redactie blijft de ‘molen’ nadrukkelijk volgen. Nu gaan we opstarten met de spelerscarrousel. De eerste clubs uit de regio kwamen naar buiten met het doorgeven van blijvende of vertrekkende spelers en ons team zal een en ander trachten nadrukkelijk te volgen. Nieuwtjes zijn uiteraard altijd welkom! Aan fabels doen wij niet! Mail ons gerust via redactie@leidenamateurvoetbal.nl. Op voorhand dank!!!

Zaterdag

Tweede divisie

Katwijk

Gekomen: Ahmed el Azzati (IJsselmeervogels), Justin van Otterloo (eigen jeugd), Dave Star (eigen jeugd), Joey Ravensbergen (Quick Boys)

Vertrokken: Steven Sanchez Angulo (IJsselmeervogels), Brandon Robinson (Excelsior Maassluis), Joey Jongman (Barendrecht), Boy de Jong (onbekend)

Blijven: Marciano Mengerink, Kai Blokland, Bart Sinteur, Paul Kok, Samuel Scheimann, Killian van Mil, Robbert Susan

Noordwijk

Gekomen: Sem van Oosten (eigen jeugd), Lars Jansen (VVSB)

Vertrokken: Segun Owobowale (onbekend), Denzel James (onbekend), Guy Smith (onbekend)

Blijven:Kees Zethof (trainer), Emiel Wendt, Sander Bosma, Nick van Staveren, Dylan Rietveld, Hidde van den Ende, Toer Bouwman, Mike van Vliet, Thomas Reynaers, Marc de Kruijs, Jesse Haak, Stef van der Zalm

Rijnsburgse Boys

Gekomen: Sanny Monteiro (IJsselmeervogels), Robbert Olijfveld (IJsselmeervogels), Michael Bekkers (Ter Leede)

Vertrokken: Thomas Bakker (onbekend)

Blijven: Jordy Strooker, Marc Magan, Furghill Zeldenrust, Max Hudepohl, Masies Artien

Quick Boys

Gekomen: Mike van den Ban (IJsselmeervogels), Kay Tejan (Kozakken Boys)

Vertrokken: Enzo Stroo (FC Lisse), Joey Ravensbergen (Katwijk), Tim Bloemendaal (onbekend)

Derde divisie

FC Lisse

Gekomen: Enzo Stroo (Quick Boys)

Vertrokken: Tom Duindam (SJC), Maurice van der Neut (onbekend)

Blijven: Jeffrey Perez Stoof, Luca Tarani, Jochem Lensen, Bas Gozeling, Justin van der Putten, Lars van der Steen, Jeffrey Klijbroek, Tom Noordhoff

Ter Leede

Gekomen:

Vertrokken: Michael Bekkers (Rijnsburgse Boys)

VVSB

Gekomen:

Vertrokken: Lars Jansen (Noordwijk)

Hoofdklasse

Zaterdag

ARC

Gekomen: Pepijn Kooij (Alphense Boys), Boyd Baantje (lager elftal)

Vertrokken: Richard Bakker (MMO), Vincent Tel (Hercules)

Blijven: Tren Drexhage, Mo Fennich, Coen de Groot, Cas Knoester, Thomas Lamberts, Arjan Ouwendijk, Luuk Samsom, Aäron Balk, Daan van Leeuwen, Derek Prins, Niels Vogel, Neal Arnoldus

FC Rijnvogels

Gekomen:  Koen van Liempt (Quick Boys), Leonard de Best (Quick Boys), Tom Bijen (Forum Sport), Peer van Paasen (Voorschoten ’97)

Vertrokken: Jan de Bruin (Valken’68), Derrin Wijdenbosch (onbekend), Romano van der Stoep (Barendrecht), Maikey Parami (onbekend), Axel Wendt (onbekend), Brian Thong (onbekend), Arie de Vreugd (onbekend)

Blijven: Thomas Duivenvoorden (trainer), Dirk-Jan van den Oever, Niek Ossevoort, Jaap van Duijn (doorlopend contract), Jesse Driebergen, Roy van Leeuwen, Yannic Augustinus, Willem Schonenberg, Kasper Michel, Julian Dobbe, Dennis Bakker, Virgil Tjin-Asjoe, Maarten Reyneveld, Luc van der Plas

Zondag

Hoofdklasse

Alphense Boys

Gekomen:

Vertrokken: Pepijn Kooij (ARC)

SJC

Gekomen: Tom Duindam (FC Lisse)

Vertrokken:

Zaterdag

Eerste klasse

Valken’68

Gekomen: Jan de Bruin (FC Rijnvogels)

Vertrokken:

Voorschoten’97

Gekomen:

Vertrokken:

Zondag

FC Boshuizen

Gekomen:

Vertrokken:

Hillegom

Gekomen: Justin de Feijter (VVC)

Vertrokken:

Blijven: Jeroen Dedel, Niels van Veen, Mo Bekkach, Mike van Veen, Aidan Ryan, Joris van Dongen, Calvin Arendse, Menno van Gurp, Achraf Aanhane, Sam van der Lip, Justin van Vuren en Wesley van Vuren (allen eigen jeugd)

ROAC

Gekomen:

Vertrokken:

Zaterdag

Tweede klasse

DoCoS

Gekomen:

Vertrokken:

Kagia

Gekomen:

Vertrokken:

RCL

Gekomen:

Vertrokken:

UVS

Gekomen:

Vertrokken:

Van Nispen

Gekomen:

Vertrokken:

Zondag

Altior

Gekomen:

Vertrokken:

ASC

Gekomen:

Vertrokken:

DOSR
Gekomen:

Vertrokken:

Foreholte

Gekomen:

Vertrokken: Sebastiaan Bloemendaal (stopt)

Blijven: Tjeerd van der Zwaan, Olle Roffelsen, Lars Berg, Ivo Smits, Rick Brabander, Pim Spreeuw, Sejad Navabi, Gido Drewes en Matthijs Guijt, Toni Arroyo, Tom Noordermeer, Jesse Tijsen, Stan Spies, Boyd Slobbe, Robin Gomes, Joost Jansze, Bas Rotteveel, Thijs van Gils

Teylingen

Gekomen:

Vertrokken:

Zaterdag

Derde klasse

Aarlanderveen

Gekomen:

Vertrokken:

Alphia

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Daniël Buynink, Boas Vet, Remco Zuijdervliet, Dennis Boer, Floris Buynink, Bas Hazenbroek, Vincent Hoogervorst, Dion Duurham

Blauw Zwart

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Landry Njoya, Mike Schrader, Raymond Vosse, Kim Theil, Dunke Lagerberg, Bram Smit, Stefano Timmers, Bastiaan Hendriksen, Tom van der Marel, Ime Raaphorst, Mats de Koning, Clemens Westgeest, Bram den Hollander, Maxim Buijs, Nick Laponder, Xander Vredenbregt, Fabian van Bommel, Chris de Krom , Calvin de Jong, Ralph de Jong, Rick Vermeulen, Hugo Odijk, Julian van den Berg, Mitchel van Vliet, Koen van Schie, Danny Kroon, Luc de Groot, Martin Jasperse, Tristan van Deursen en Mike van Zonneveld.

FC Oegstgeest

Gekomen:

Vertrokken:

Lugdunum

Gekomen:

Vertrokken:

Sporting Leiden

Gekomen:

Vertrokken:

TAVV

Gekomen:

Vertrokken:

VVSB (za)

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Jaap Aartman, Berend de Jong, Berhang Sartib, Bob Visser, Boy Jansen, Bram van Rooijen, Daan van de Berg, Finn Mossel, Guus Verver, Jaap Roeleven, Joost Bierhuizen, Joris Aartman, Kaj Warmerdam, Koen Damen, Lex van Rooijen, Mats Warmerdam, Max van der Boog, Rick Koeckhoven, Rolf van der Raadt, Roy van den Bosch, Stefan Immerzeel, Stijn Paumen, Tim Warmerdam, Tom de Vroomen, Tom den Elzen, Victor Schipholt, Youri Duivenvoorde, Youri van Steijn, Demian Adriaens

Zondag

AVV Alphen

Gekomen:

Vertrokken:

Sporting Leiden

Gekomen:

Vertrokken:

Stompwijk’92

Gekomen:

Vertrokken:

Voorschoten’97 (zo)

Gekomen:

Vertrokken:

WVC

Gekomen:

Vertrokken:

Vierde klasse

Alphense Boys

Gekomen:

Vertrokken:

Bernardus

Gekomen:

Vertrokken:

FC Boshuizen

Gekomen:

Vertrokken:

Football Factory

Gekomen:

Vertrokken:

Hazerswoudse Boys

Gekomen:

Vertrokken:

Kickers’69

Gekomen:

Vertrokken:

Koudekerk

Gekomen:

Vertrokken:

Blijven: Roy Dorrepaal, Sem van Aalst, Ian van Asch, Olaf Bakker, Wessel Bakker, Ruben van den Berg, Jan Bogaards, Bradley Duiker, Cedric van der Haas, Gino De Herdt, Mick van der Geest, Yvar de Groot, Tobias Hakkaart, Bas van Heerdt, Jay Langejans, Tony van Ooi
Dimitri van Remundt, Ricardo van Rijswijk, Fabian Roosenbrand, Jorin Roosenbrand, Sidney de Schepper, Sander Schmand, Joep van Tulder, Mike van Velzen, Sander Weijman, Daniel Wildschut, Dylan de Wit en Daan van der Zwet

LSVV’70

Gekomen:

Vertrokken:

Meerburg

Gekomen:

Vertrokken:

MMO

Gekomen: Richard Bakker (ARC)

Vertrokken:

Roodenburg

Gekomen:

Vertrokken:

SJC (za)

Gekomen:

Vertrokken:

SJZ

Gekomen:

Vertrokken:

Warmunda

Gekomen:

Vertrokken:

Woubrugge

Gekomen:

Vertrokken:

Zwammerdam

Gekomen:

Vertrokken: