donderdag, juni 13, 2024
HomeVoetbalnieuws-leidenLoting Sportiff LAV Cup, seizoen '23-'24

Loting Sportiff LAV Cup, seizoen ’23-’24

-

Deze week is er geloot voor de eerste ronde van de Sportiff LAV Cup seizoen ’23-’24. We gaan van start met een record aantal deelnemers en daar worden we blij van als organisatie. De loting kwam al voorbij in onze podcast van deze week, maar niet iedereen zal deze beluisterd hebben. Dus hierbij nog eens de indeling per poule en de geplande wedstrijden (enkel omzetten in overleg met LAV!!). De organisatie zal per poule de contactpersonen gaan appen (begin komende week) zodat de data kunnen worden vastgelegd met de opponenten. De data dienen uiteraard doorgespeeld te worden aan LAV. We spelen volgens een deels nieuwe opzet, zie in eerste instantie het speelplan.

——————————————————————————————————

Eerste ronde: augustus- medio november (48 teams)

Tussenronde: medio november- medio januari (32 teams, de eerste twee per poule gaan door, loting tzt)

Loting: tweede deel van januari (uitnodigingen voor de overgebleven 16)

1/8 finale: februari- 15 maart

1/4 finale: 15 maart- 15 april

1/2 finale: 15 april- 15 mei

Finale: slotdag LAV of op laatste zaterdag van augustus 2024 (nadere informatie volgt)

  • TOT EN MET TUSSENRONDE THUISPLOEG ZORGT VOOR SCHEIDSRECHTER, CLUBS EIGEN GRENSRECHTER
  • REGLEMENTEN  VOLGEN

——————————————————————————————————

Poule 1: Teylingen, Jong SJC, Voorschoten’97 (zo)

Teylingen- Jong SJC, Voorschoten’97- Teylingen, Jong SJC- Voorschoten’97 (zo)

Poule 2: ROAC, DoCoS, Jong FC Lisse

ROAC- Jong FC Lisse, Jong FC Lisse- DoCoS, DoCoS- ROAC

Poule 3: ASC, Foreholte O23, Meerburg

Meerburg- ASC, ASC- Foreholte O23, Foreholte O23- Meerburg

Poule 4: Jong Ter Leede, RCL, Alphia

RCL- Jong Ter Leede, Jong Ter Leede- Alphia, Alphia- RCL

Poule 5: Noordwijk 2, Valken’68, Graaf Willem II VAC 1

Noordwijk 2- Graaf Willem II VAC 1, Graaf Willem II VAC 1- Valken’68, Valken’68- Noordwijk 2

Poule 6: FC Boshuizen, EMM’21, Jong Katwijk

EMM’21- FC Boshuizen, FC Boshuizen- Jong Katwijk, Jong Katwijk- EMM’21

Poule 7: Jong Nieuwkoop, SJZ, Koudekerk

Jong Nieuwkoop- Koudekerk, Koudekerk- SJZ, SJZ- Jong Nieuwkoop

Poule 8: Jong ARC, UVS, Lugdunum

Jong ARC- UVS, UVS- Lugdunum, Lugdunum- Jong ARC

Poule 9: Quick Boys O21, Voorschoten’97 (za), Foreholte

Foreholte- Voorschoten’97 (za), Voorschoten’97 (za)- Quick Boys O21, Quick Boys O21- Foreholte

Poule 10: Jong Graaf Willem II VAC, MMO, Kickers’69

Jong Graaf Willem II VAC- MMO, MMO- Kickers’69, Kickers’69- Jong Graaf Willem II VAC

Poule 11: FC Rijnvogels 2, All Star Team, SV Aarlanderveen

All Star Team- FC Rijnvogels 2, FC Rijnvogels 2- SV Aarlanderveen, SV Aarlanderveen- All Star Team

Poule 12: Bernardus, TAVV, Sporting Leiden

Sporting Leiden- Bernardus, Bernardus- TAVV, TAVV- Sporting Leiden

Poule 13: Woubrugge, Kagia- LSVV’70

Woubrugge- Kagia, Kagia- LSVV’70, LSVV’70- Woubrugge

Poule 14: Roodenburg, Zwanenburg, Stompwijk’92

Roodenburg- Stompwijk’92, Stompwijk’92- Zwanenburg, Zwanenburg- Roodenburg

Poule 15: Football Factory, Warmunda, Van Nispen

Van Nispen- Warmunda, Warmunda- Football Factory, Football Factory- Van Nispen

Poule 16: NSV’46, FC Oegstgeest, Hazerswoudse Boys

NSV’46- Hazerswoudse Boys, Hazerswoudse Boys- FC Oegstgeest, FC Oegstgeest- NSV’46.

 

Redactie
Redactie
Leidenamateurvoetbal sinds 2010 de regionale voetbalsite redactie@leidenamateurvoetbal.nl

Must Read