Na het inhaalweekend van vorige week nu weer een compleet programma en tevens de start, in de meeste klassen, van de derde periode. Wat staat er zoal op het programma. Zie het wekelijkse programmaboekje.
ZATERDAG 09/03/2019
Tweede divisie
AFC – Rijnsburgse Boys
Jong FC Almere City – Jong Sparta
VV Katwijk – GVVV
Koninklijke HFC – SV Scheveningen
Kozakken Boys – IJsselmeervogels
FC Lienden – Barendrecht
Spakenburg – Jong Vitesse
De Treffers – HHC Hardenberg
VVSB – Excelsior Maassluis
Derde divisie
Achilles ’29 – ASV De Dijk
ASWH – Quick Boys
VV DOVO – SteDoCo
VV Eemdijk – Ajax
Harkemase Boys – VV Noordwijk
HSV Hoek – DVS’33 Ermelo
FC Lisse – ONS Sneek
VV SJC – ODIN ’59
VVOG – Jong FC Groningen
Hoofdklasse A
Jong FC Den Bosch – RKAV Volendam
SV DFS Opheusden – SV Nootdorp
SC Feyenoord – VV Capelle
FC ‘s-Gravenzande – De Jodan Boys
FC Rijnvogels – VV Zwaluwen V
VV Smitshoek – XerxesDZB
AVV Swift – VV Spijkenisse
Ter Leede – Achilles Veen
Eerste klasse A (West 1)
FC Aalsmeer – FC Breukelen
SV ARC – CSW
BOL – SV Huizen
VV DHSC – AFC
Victoria – Zwaluwen ’30
WV-HEDW – RODA ’46
HSV De Zuidvogels – SV Argon
Tweede klasse C
CVV Berkel – Valken ’68
DoCoS – Voorschoten ’97
SV DSO – RCL
SC Monster – Soccer Boys
SVC ’08 – HVC ’10
TAVV – VELO
UVS – HVV Te Werve
Derde klasse A
CVV Be Fair – Lugdunum
Blauw Zwart – NSV ’46
BSC ’68 – CVC Reeuwijk
DSVP – SV Nieuwkoop
SV DWO – Van Nispen
Sporting Leiden – VV Zwammerdam
VVSB – Alphia
Derde Klasse B (West 1)
Kagia – VEW
Overbos – Koninklijke HFC
SCW – VVA/Spartaan
Stormvogels IJVV – vv IJmuiden
SV United-DAVO – HYS
FC VVC – RKSV Pancratius
ZSGOWMS – DEM
Vierde klasse A
Floreant BGC – SV Zevenhoven
Football Factory – Alphense Boys
V & AV Hazerswoudse Boys – VV Meerburg
SV Kickers ’69 – FC Oegstgeest
LSVV ’70 – SV Aarlanderveen
Roodenburg – VV Koudekerk
VV Woubrugge – VV SJC
ZONDAG 10/03/2019
Hoofdklasse B
VV Baronie – VC Vlissingen
VV Gemert – UDI ’19
Halsteren – SV Meerssen
VV De Meern – Leonidas
Nuenen – Alphense Boys
RKAVV – RKSV Minor
Unitas – Groene Ster
Eerste klasse A (West 1)
AFC ’34 – DSOV
FC Boshuizen – VV AGB
SV Hillegom – SV NVC
SV Hoofddorp – Legmeervogels
FC Uitgeest – LSVV
RKVV Velsen – JOS Watergraafsmeer
Zaanlandia – Zeeburgia
Tweede klasse C
Altior – ESTO
RKSV DOSR – GDA
Foreholte – Stompwijk ’92
KDO – SV ROAC
HVV Laakkwartier – RVC ’33
VV ONA – HVV
TAC ’90 – Teylingen
Derde klasse A (hoog)
Blijdorp – SV Slikkerveer
HOV/DJSCR – SV DIOS
MSV ’19 – SV DONK
RKDES – FC IJsselmonde
Sporting Leiden – ASC
Voorschoten ’97 – Nicolaas Boys
Derde klasse A (laag)
Pretoria-Wanica Star
SJZ-Van Nispen
Toofan-HWD
WIK-Graaf Willem II VAC
Derde klasse B (laag)
Erasmus-Houtwijk
Haastrecht-AVV Alphen
HMC-Steeds Hooger
WVC-Stolwijk
Derde klasse C (laag)
Aalsmeer-SVH
Bernardus-HDV
Cabauw-Besiktas
DRL-ESDO
Derde klasse D (laag)
MMO-ASW
Taurus-OHVV
VCS-NOC Kralingen
Warmunda-RCD